• Deutsch

Obsah

Stránka

2. místo žáků pátého ročníku v atletickém trojboji

2. místo žáků pátého ročníku v atletickém trojbojiOkresní kolo atletického trojboje

Mgr. Lucie Fetterová, 3. 5. 2019 Zobrazit více

Den čarodějnic

Den čarodějnicČarodějnice ve škole

Vybíjená

VybíjenáKaždým rokem se žáci pátých ročníků účastní okresního turnaje ve vybíjené. I letos jsme postavili družstvo dívek a chlapců, kteří nás na turnaji v Kutné Hoře úspěšně reprezentovali.

V dívčí skupině se sjelo 24. 4. 2019 osm základních škol a hrálo se způsobem každý s každým. Žákyně sehrály sedm zápasů a v konečném pořadí se umístily stejně se ZŠ Žižkov. Vzájemný zápas rozhodl, že ZŠ Žižkov obsadil čtvrtou příčku a hráčky ZŠ Uhl. Janovice skončily na 5. místě.

O den déle měli chlapci na turnaji devět soupeřů. Hrálo se ve dvou skupinách po pěti základních školách. Ze skupiny naši žáci postoupili z 2. místa a sehráli velice pěkný zápas o třetí a čtvrté místo, ve kterém jasně zvítězili. Nadšení z bronzové medaile bylo veliké a oprávněné.

Jsme hrdí na naše malé sportovce a doufáme, že se jim bude dařit i v dalších letech. Fotografie.