Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Stránka

Matematická olympiáda 2019

Matematická olympiáda 2019výsledky našich žáků v okresním kole

Mgr. Hana Blažková, 22. 5. 2019 Zobrazit více

Pythagoriáda 2019 - školní kolo

výsledky

Mgr. Hana Blažková, 3. 5. 2019 Zobrazit více

Matematický klokan 2019

Matematický klokan 2019výsledky školy, statistika školy a okresu
statistika ZŠ UJ
Kategorie KADET pro žáky 8. a 9. ročníků:
Pořadí Příjmení a jméno Třída Body

Pořadí v okrese KH

1. místo Balátová Agáta 9. B 105 1 .- 2. místo
2. místo Fantová Anna 9. A  82 33. - 36. místo
3. místo Mašek Jan 9. C  81 37. - 39.místo

 

 

 

 

 

Zúčastnilo se 64 soutěžících ve školním kole, 726 soutěžících v okresním kole, maximální počet bodů 120.

 

Kategorie BENJAMIN pro žáky 6. a 7. ročníků:

Pořadí Příjmení a jméno Třída Body

Pořadí v okrese KH

1. místo Jeřábek Lukáš 6. B 92 8. -  9 . místo
2. místo Louda Matěj 7. B 80 28. - 29.  místo
3. místo Pecinovská Veronika 7. C 78 30. - 33. místo

 

 

 

 

 

Zúčastnilo se  44 soutěžících ve školním kole, 790 soutěžících v okresním kole, maximální počet bodů 120.

 

Kategorie KLOKÁNEK pro žáky 4. a 5. ročníků:

Pořadí Příjmení a jméno Třída Body

Pořadí v okrese KH

1. místo Drahorád Jakub 5. B 114 1. místo
2. místo Loužil Rostislav 5. B 105 5.- 6. místo
3. místo Ondráčková Iveta 5. A   83 70. - 81. místo

 

 

 

 

 

Zúčastnilo se 110 soutěžících ve školním kole, 985 soutěžících v okresním kole,  maximální počet bodů 120.

 

Kategorie CVRČEK pro žáky 2. a 3. ročníků:

Pořadí Příjmení a jméno Třída Body

Pořadí v okrese KH

1. místo Vondráček Václav 1. C 67 12. -13. místo
2. místo Král Jiří 3. B 62 22. - 28. místo
3. místo Černá Viktorie Sára 3. C 61 29. - 37. místo

 

 

 

 

 

Zúčastnilo se 124 soutěžících ve školním kole, 945 soutěžících v okresním kole, maximální počet bodů 90.

 

Výsledky okresu KH

Statistika okresu KH

Seznam zúčastněných škol:

  1. GJO kutná Hora
  2. Gymnázium a SOŠPg Čáslav, Masarykova 248
  3. VOŠ, SPŠ a OA ČÁSLAV
  4. VOŠ,SPŠ a JŠ s právem SJZ, Kutná Hora
  5. ZŠ a MŠ Krchleby
  6. ZŠ a MŠ Křesetice
  7. ZŠ a MŠ Malešov, okres Kutná Hora
  8. ZŠ a MŠ Nové Dvory
  9. ZŠ a MŠ Potěhy
  10. ZŠ a MŠ Suchdol
  11. ZŠ a MŠ Žleby
  12. ZŠ Církvice
  13. ZŠ Červené Janovice
  14. ZŠ Jana Václava Sticha-Punta Źehušice
  15. ZŠ Masarykova,Čáslav
  16. ZŠ Náměstí Jana Žižky z Trocnova Čáslav
  17. ZŠ Sadová, Čáslav
  18. ZŠ TGM Kutná Hora
  19. ZŠ Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora
  20. ZŠ Vrdy
  21. ZŠ Zbraslavice
  22. ZŠ Žižkov, Kurná Hora

Mgr. Hana Blažková, 3. 4. 2019 Zobrazit méně

Bobřík informatiky 2018

Bobřík informatiky 2018ibobr

Mgr. Hana Blažková, 22. 11. 2018 Zobrazit více

Matematický klokan 2018

Matematický klokan 2018výsledky školy, výsledky okresu KH

Mgr. Hana Blažková, 6. 4. 2018 Zobrazit více

Bobřík informatiky 2017

Bobřík informatiky 2017úspěšní řešitelé

Mgr. Hana Blažková, 6. 12. 2017 Zobrazit více

Pythagoriáda 2017- okresní kolo

Výsledky našich žáků

Mgr. Hana Blažková, 6. 6. 2017 Zobrazit více

Matematický klokan 2017

Matematický klokan 2017Výsledky školy, okresu a kraje

Mgr. Hana Blažková, 20. 3. 2017 Zobrazit více

Školní kolo Pythagoriády 2017

Výsledky žáků

Mgr. Hana Blažková, 5. 2. 2017 Zobrazit více

Matematická olympiáda 2017

Matematická olympiáda 2017Výsledky našich žáků v okresním kole.

Mgr. Hana Blažková, 5. 2. 2017 Zobrazit více

Stránka

A picture
A picture