Přebor škol v šachuRegionální kolo okresu Kutná Hora a Benešov

Mc Donald's Cup 2015Turnaj základních škol ve fotbale.

Kvalifikace o republikové finále v minifotbalu

Kvalifikace o republikové finále v minifotbaluSkoro republika...

Kvalifikace v Čelákovicích:

1. zápas: Sezimovo Ústí 2:4 Uhlířské Janovice

První gól padl již pár minut po začátku zápasu. Střelcem byl Eduard Čermák, který po trestném kopu Tomáše Koppa a chybě brankáře soupeře, střílel do prázdné brány. Druhý gól padl po průniku Tomáše Koppa soupeřovou obranou a následné nechytatelné střele k tyči. Janovice si dlouho držely dvoubrankový náskok. Ke konci poločasu však soupeř snížil na 1: 2.
    Druhý poločas začali naši žáci aktivně a byli odměněni třetím gólem vstřeleným po výborné kličce a následné střele Jaroslava Koppa. Soupeř však stále nic nevzdával a tvořil si nebezpečné šance. Po závaru v pokutovém území padl druhý gól do branky Janovic a soupeřův tlak se stále zvyšoval. Jejich soustavný nápor však neznamenal vyrovnávací gól, ale jen chybu v obraně, kterou potrestal nejlepší hráč našeho týmu - Tomáš Kopp. Upevnil vítězství Uhlířských Janovic na konečný stav 2:4.

2. zápas: 33. ZŠ Plzeň 7:1 Uhlířské Janovice

Tento zápas rozhodoval o postupu mezi pět nejlepších škol v České republice. Přestože Janovičtí měli, díky vynikajícím fanouškům, téměř domácí prostředí, brzy prohrávali 3:0. Janovičtí nesklopili hlavy, ale góly padaly pouze do jejich branky. Po prvním poločase byl zápas téměř rozhodnut (stav 6:0 pro plzeňskou školu).
    Druhý poločas začal pro naše žáky lépe, vytvořili si pár slibných šancí, ale proměnili jen jednu, kterou opět vstřelil Tomáš Kopp. Tento gól však neměl na výsledek zápasu žádný vliv a Plzeň jen pojistila svou výhru sedmým a posledním gólem tohoto utkání. Konečný stav zápasu byl 7:1.

Rádi bychom poděkovali všem hráčům, kteří se podíleli na postupu janovické školy až do kvalifikace na republikové kolo v minifotbalu základních škol.